Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej każdy konsument ma      prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania      zamówienia

·         Czas na zwrot

Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej przedsiębiorca na każdy konsument ma prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania zamówienia..

·         Koszt

Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący, przesyłki ze zwrotami wysyłane za pobraniem, nie będą odbierane

Warunki zwrotu

Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

·         Zwrotowi nie podlega

Zwrot nie przysługuje na produkt, który ma widoczne ślady użytkowania lub jego etykieta została uszkodzona

Jak przygotować zwrot

Zwracany towar należy wysłać w odpowiednio przygotowanym zabezpieczeniu, co uchroni przed wszelkimi uszkodzeniami, pęknięciami i stłuczeniami. Nieprawidłowo zabezpieczony towar prowadzi w konsekwencji do obniżenia jego wartości.

Zwracamy się z prośbą o zapakowanie produktów w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, jeśli to możliwe wraz z całym kompletem metek.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć formularz zwrotu. W przypadku braku możliwości wydrukowania formularzu zwrotu konieczne jest dołączenie kartki z odręcznie napisanym numerem zwrotu zamówienia.

Zawarty w przesyłce formularz  usprawni nam procedurę zwrotu, dzięki czemu prędzej otrzymają Państwo zwrot za odstąpienie od umowy.

·         Zwrot pieniędzy

Czas na zwrot należności od momentu otrzymania przez nas przesyłki to 14 dni. Przy wyborze płatności PayU zwrot pieniędzy następuje tą samą formą. W zależności od typu płatności może trwać do 4 dni, a w przypadku wyboru płatności kartą płatniczą do 30 dni. Uzależnione jest to od operatora karty płatniczej.

W przypadku wyboru płatności za pobraniem lub przelewem tradycyjnym należy podać w procesie zwrotu numer konta bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze.

W przypadku braku podania na formularzu numeru zamówienia, zwrot środków może ulec znacznemu wydłużeniu.  Brak numeru utrudnia ich szybką realizację.