REGULAMIN SKLEPU

 • Sklep internetowy www.skarpety.com.pl nie prowadzi sprzedaży hurtowej towarów za pośrednictwem Internetu.

Zamówienia hurtowe przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

 • Sklep internetowy Firmy Martinex, znajdujący się na stronie internetowej www.skarpety.com.pl umożliwia przeglądanie naszych produktów za pośrednictwem Internetu  klientom hurtowym, natomiast same zakupy możliwe są po złożeniu zamówienia telefonicznie lub mailowo

 • DANE FIRMY:
  F.P.H. MARTINEX Marcin Rakowski   95-006 Bukowiec, ul. Rokicińska 92/96

 • DANE FIRMY prowadzącej sklep internetowy                                                              F.H.U e-MARTINEX Dorota Rakowska 95-020 Justynów, ul. Nowa 38

 • Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym  są cenami detalicznymi.

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DETALICZNYCH

 Podany przez użytkownika adres e-mail jest wykorzystany tylko do realizacji składanych zamówień.

 • Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.skarpety.com.pl

 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się w ciągu 24h od jego wpłynięcia.

 • Zamówienia przyjmujemy każdego dnia i realizujemy na bieżąco.

 • W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie, lub czasowo przystąpienie do realizacji złożonego zamówienia zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia – o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 • Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać zamówienie e-mailem, lub telefonicznie.

 • Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Faktura wysyłana jest pocztą elektroniczną.

 • Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę, lub koszt przesyłki w określonych przypadkach bierzemy na siebie.

 • Czas realizacji zamówienia wynosi od 24h do 14 dni roboczych ( w zależności od dostępności zamówionego towaru). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia i opłacenia, zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów. W szczególnych wypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym poinformujemy klienta indywidualnie. Czas otrzymania przesyłki= czas realizacji + czas dostawy.

 • Przy wyborze formy płatności przelewem pieniądze należy przelać na konto:  F.H.U e-MARTINEX Dorota Rakowska 95-020 Justynów, ul. Nowa 38. Bank Spółdzielczy w Andrespolu  04 8781 0006 0011 4332 2000 0010

 • podać tytuł zapłaty w postaci: zapłata za zamówienie nr oraz imię i nazwisko. Przy wyborze płatności przelewem po otrzymaniu z naszego banku potwierdzenia o wpływie pieniędzy od Państwa, zamówienie zostanie wysłane.

 • W przypadku braku zamówionego towaru sklep niezwłocznie poinformuje państwa o najszybszym możliwym terminie realizacji złożonego zamówienia

 • W sytuacji gdy wystąpi brak tylko części towarów z zamówienia, wtedy na Państwa życzenie wysyłamy aktualnie dostępne produkty lub realizujemy całe zamówienie w terminie późniejszym – oczywiście za zgodą Państwa.

 • Nie ponosimy odpowiedzialności za wynikłe spóźnienia spowodowane złą pracą firm transportowych.

ZWROT

·         Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej każdy konsument ma      prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania      zamówienia

·         Czas na zwrot

Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej przedsiębiorca na każdy konsument ma prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania zamówienia..

·         Koszt

Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący, przesyłki ze zwrotami wysyłane za pobraniem, nie będą odbierane

Warunki zwrotu

Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

·         Zwrotowi nie podlega

Zwrot nie przysługuje na produkt, który ma widoczne ślady użytkowania lub jego etykieta została uszkodzona

Jak przygotować zwrot

Zwracany towar należy wysłać w odpowiednio przygotowanym zabezpieczeniu, co uchroni przed wszelkimi uszkodzeniami, pęknięciami i stłuczeniami. Nieprawidłowo zabezpieczony towar prowadzi w konsekwencji do obniżenia jego wartości.

Zwracamy się z prośbą o zapakowanie produktów w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, jeśli to możliwe wraz z całym kompletem metek.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć formularz zwrotu. W przypadku braku możliwości wydrukowania formularzu zwrotu konieczne jest dołączenie kartki z odręcznie napisanym numerem zwrotu zamówienia.

Zawarty w przesyłce formularz  usprawni nam procedurę zwrotu, dzięki czemu prędzej otrzymają Państwo zwrot za odstąpienie od umowy.

·         Zwrot pieniędzy

Czas na zwrot należności od momentu otrzymania przez nas przesyłki to 14 dni. Przy wyborze płatności PayU zwrot pieniędzy następuje tą samą formą. W zależności od typu płatności może trwać do 4 dni, a w przypadku wyboru płatności kartą płatniczą do 30 dni. Uzależnione jest to od operatora karty płatniczej.

W przypadku wyboru płatności za pobraniem lub przelewem tradycyjnym należy podać w procesie zwrotu numer konta bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze.

W przypadku braku podania na formularzu numeru zamówienia, zwrot środków może ulec znacznemu wydłużeniu.  Brak numeru utrudnia ich szybką realizację.