Firma „Martinex” jako producent skarpet i rajstop istnieje już na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się wychodzić naprzeciw gustom klientów oraz dynamicznie zmieniającej się modzie. Nieustannie się doskonalimy. Dziś firma „Martinex” to doskonały zespół projektantów, tworzących kolekcje skarpet i rajstop najwyższej jakości o najmodniejszym wzornictwie i doskonałych walorach użytkowych.

Na co dzień korzystamy z nowoczesnych w pełni skomputeryzowanych maszyn dziewiarskich najnowszej generacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Do produkcji naszych wyrobów używamy przędz najwyższej jakości.

Oferujemy ponadto różnego rodzaju fasony skarpetek, które dedykowane są konkretnym typom obuwia (wycięte skarpetki stopki, skarpetki do balerinek czy grube skarpetki typu frotte) czy aktywności (skarpetki sportowe oraz przewiewne, antybakteryjne skarpetki bambusowe). Dla dużych stópek i tych najmniejszych, ponieważ posiadamy również kolorowe skarpetki dziecięce, z wesołymi, bajkowymi motywami.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu już dziś i życzymy udanych zakupów.